Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2016

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2016:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 5 november 14:00
Alexander Berglund BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 5 november 14:00
Alexander Engström Volvo FK Herrar klass A Lördagen den 5 november 15:30
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 5 november 10:30
Alexander Johansson Sollentuna BwK Herrar klass A Söndagen den 30 oktober 12:30
Alexander Lindqvist Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 6 november 09:00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar klass C Lördagen den 5 november 12:00
Anders Fougner BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 12:30
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass D Söndagen den 6 november 10:30
Anders Rosberg BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 6 november 09:00
Anders Svanström BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 5 november 14:00
Anders Åslund BK Kristallen Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 14:00
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass A Söndagen den 6 november 10:30
Andreas Edlander BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 5 november 14:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Andreas Morton Motala BF Herrar klass C Söndagen den 6 november 12:00
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 6 november 10:30
Angela Nyman KFUM Kometerna Damer klass C Lördagen den 5 november 17:00
Angelique Wennerlund Motala BF Damer klass C Söndagen den 6 november 12:00
Ann-Marie Trukulja BK Kristallen Damer klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Ann-Sofie Roos Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Söndagen den 30 oktober 14:00
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Final Damer
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Söndagen den 6 november 09:00
Anna Lundström BK Varg Para Damer klass C Söndagen den 6 november 09:00
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer klass A Lördagen den 5 november 10:30
Annica Rundqvist Motala BF Damer klass C Söndagen den 6 november 12:00
Annika Landelius BK Tranan Damer klass D Lördagen den 5 november 14:00
Beata Silemo Täby BwK Damer klass D Söndagen den 30 oktober 11:00
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass A Söndagen den 6 november 10:30
Benny Larsen Palmstadens HBK Herrar klass D Söndagen den 6 november 10:30
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördagen den 5 november 10:30
Bernabè Orellana BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 12:30
Birgitta Anderberg Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 5 november 12:00
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar klass A Lördagen den 5 november 12:00
Björn Zandén BK Kristallen Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 14:00
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass A Final Ränna
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass B Söndagen den 6 november 09:00
Brittany Stewart BK Kristallen Damer klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass A Final Ränna
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 5 november 15:30
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer klass C Söndagen den 30 oktober 12:30
Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer klass D Söndagen den 6 november 10:30
Camilla Salkert BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 6 november 10:30
Carin Wennerfalk Motala BF Damer klass D Söndagen den 6 november 12:00
Carl Högberg KFUM Kometerna Herrar klass D Lördagen den 5 november 17:00
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer klass B Söndagen den 30 oktober 11:00
Caroline Dahlström Motala BF Damer klass B Söndagen den 6 november 12:00
Catarina Karlsson Täby BwK Damer klass C Söndagen den 30 oktober 11:00
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer klass C Lördagen den 5 november 15:30
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer klass A Final Damer
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 5 november 14:00
Charlotta Paulsen BK Bullerby Damer klass A Lördagen den 5 november 12:00
Christer Leth BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 12:30
Christian Edström Motala BF Herrar klass B Söndagen den 6 november 12:00
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 5 november 10:30
Christian Åström BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 12:30
Christina Persson Solens IF Damer klass C Lördagen den 5 november 17:00
Christina Sundström Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Claes Kårsell Täby BwK Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 11:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A Söndagen den 30 oktober 11:00
Dan Johansson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 5 november 14:00
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 5 november 12:00
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 12:30
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 6 november 09:00
Daniel Hult BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 5 november 14:00
Daniel Karlsson Team Taggen BK Herrar klass B Lördagen den 5 november 15:30
Daniel Widberg Täby BwK Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 11:00
David Tärnström BK Bus Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 14:00
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer klass A Final Damer
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 5 november 14:00
Dennis Carlsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 6 november 10:30
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 5 november 12:00
Dick Berg BK Bullerby Herrar klass B Lördagen den 5 november 12:00
Dick Sernfalk Team Taggen BK Herrar klass C Lördagen den 5 november 15:30
Edvin Behmer Täby BwK Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 11:00
Elin Jörnelind Warpen BK Damer klass A Final Damer
Elin Jörnelind Warpen BK Damer klass A Lördagen den 5 november 17:00
Elin Olanders Föreningen Parasport Lund Damer klass B Lördagen den 5 november 10:30
Elin Vesterlund Solens IF Damer klass B Lördagen den 5 november 15:30
Elisabeth Bjärkstedt BK Kristallen Damer klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Emil Granström Vimmerby BK Herrar klass C Lördagen den 5 november 12:00
Emil Larsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 5 november 15:30
Emil Ura BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 5 november 14:00
Emma Jarheim BK Lindarna Damer klass A Final Damer
Emma Jarheim BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördagen den 5 november 10:30
Emmy Grubb Föreningen Parasport Lund Damer klass C Lördagen den 5 november 10:30
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 6 november 09:00
Erik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 5 november 14:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar klass A Söndagen den 6 november 10:30
Erika Nordström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 5 november 14:00
Ernesto Rodriguez BK Bus Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 14:00
Eva Markussen BK Varg Para Damer klass A Söndagen den 6 november 09:00
Eva Sjöbom BK Skoj Damer klass B Lördagen den 5 november 10:30
Felix Rosenkvist Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Lördagen den 5 november 10:30
Felix Ståhl BK Thule Herrar klass A Lördagen den 5 november 10:30
Fredrik Eklund BK Bullerby Herrar klass B Lördagen den 5 november 12:00
Fredrik Gustavsson BK Vallonen Herrar klass B Söndagen den 6 november 12:00
Fredrik Malmsten BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 5 november 10:30
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 5 november 17:00
Glenn Florens Karlslunds IF BF Herrar klass B Lördagen den 5 november 15:30
Gunilla Johansson BK Tranan Damer klass B Lördagen den 5 november 14:00
Gunnar Persson BK Kristallen Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Göran Carlqvist Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördagen den 5 november 10:30
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar klass A Final Herrar
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 12:30
Hanna Jonsson Täby BwK Damer klass B Söndagen den 30 oktober 11:00
Hanna Lundgren Team Kinnekulle HBK Damer klass B Söndagen den 6 november 09:00
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass A Final Damer
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass D Söndagen den 6 november 10:30
Helena Ericsson Nyköpings BS Rännklass B Lördagen den 5 november 12:00
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 6 november 09:00
Henrik Johnsson BK Tranan Rännklass A Lördagen den 5 november 14:00
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 5 november 17:00
Henrik Söderkvist BK Klossen Herrar klass A Final Herrar
Henrik Söderkvist BK Klossen Herrar klass C Söndagen den 6 november 09:00
Håkan Rylander Motala BF Herrar klass A Söndagen den 6 november 12:00
Ida Lindberg BK Triss Damer klass A Final Damer
Ida Lindberg BK Triss Damer klass C Söndagen den 6 november 10:30
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass C Lördagen den 5 november 14:00
Inger Johansson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 5 november 14:00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 6 november 09:00
Jacob Ljungqvist Motala BF Herrar klass B Söndagen den 6 november 12:00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 11:00
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 5 november 14:00
Jane Qvarnström BK Kristallen Damer klass C Söndagen den 30 oktober 14:00
Jelena Lund Norrtälje BwK Damer klass A Söndagen den 6 november 12:00
Jenny Almroth Göinge HIF Damer klass B Lördagen den 5 november 15:30
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D Söndagen den 6 november 10:30
Jenny Hallin Klotrullarnas BK Damer klass C Söndagen den 6 november 09:00
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D Söndagen den 6 november 10:30
Jenny Lindwall Klotrullarnas BK Damer klass C Söndagen den 6 november 09:00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer klass A Final Damer
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer klass B Lördagen den 5 november 17:00
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass A Söndagen den 30 oktober 14:00
Jim Lindgren BK Zenit Herrar klass C Lördagen den 5 november 15:30
Jimmy Bodin Nyköpings BS Herrar klass C Lördagen den 5 november 12:00
Jimmy Ek BK Wege Herrar klass B Lördagen den 5 november 15:30
Jimmy Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördagen den 5 november 10:30
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 6 november 09:00
Jimmy Susi BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 5 november 14:00
Jimmy Valdemarsson KFUM Kometerna Herrar klass C Lördagen den 5 november 17:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 6 november 10:30
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Final Ränna
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Lördagen den 5 november 17:00
Johan Holm BK Mälaren Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Johan Holm Norrtälje BwK Herrar klass B Söndagen den 6 november 12:00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass A Söndagen den 30 oktober 14:00
Johan Rosell Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördagen den 5 november 10:30
Johan Setterberg Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 6 november 09:00
Johan Tancred Team Baltzar BC Herrar klass B Söndagen den 6 november 12:00
John Strindmark BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 5 november 10:30
Johnny Källman BK Cahoot Herrar klass A Final Herrar
Johnny Källman BK Cahoot Herrar klass A Lördagen den 5 november 17:00
Jonas Arvidsson BK Varg Para Herrar klass D Söndagen den 6 november 09:00
Jonas Johansson Motala BF Herrar klass B Söndagen den 6 november 12:00
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass B Söndagen den 6 november 10:30
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 5 november 14:00
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass B Lördagen den 5 november 15:30
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 5 november 14:00
Kaj Hänninnen Norsborgs AIK Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 11:00
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 5 november 12:00
Karin Olsson BK Piggelin Damer klass D Lördagen den 5 november 12:00
Karl Jansson Nyköpings BS Herrar klass D Lördagen den 5 november 12:00
Karl-Johan Andersson BK Viskan Herrar klass B Lördagen den 5 november 15:30
Karola Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Lördagen den 5 november 12:00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 11:00
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Lördagen den 5 november 10:30
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer klass D Söndagen den 30 oktober 11:00
Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Lördagen den 5 november 10:30
Kennet Ceder BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 5 november 14:00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Final Ränna
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Söndagen den 6 november 12:00
Kevin Sigurdh BK Loket Herrar klass B Lördagen den 5 november 17:00
Kjell Palm Motala BF Herrar klass D Söndagen den 6 november 12:00
Krister Broström BK Wege Herrar klass A Lördagen den 5 november 15:30
Kristian Källström Motala BF Herrar klass C Söndagen den 6 november 12:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Söndagen den 6 november 10:30
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 5 november 12:00
Lars Jonsson BK Bowlinggänget Rännklass B Söndagen den 6 november 10:30
Leif Davidsson Hammarby IF BF Herrar klass A Lördagen den 5 november 15:30
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer klass C Söndagen den 30 oktober 11:00
Lena Svanström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 5 november 14:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Lennart Karlsson Nyköpings BS Herrar klass D Lördagen den 5 november 12:00
Lie Johansson Motala BF Rännklass B Söndagen den 6 november 12:00
Linn Palmqvist Team Taggen BK Damer klass C Lördagen den 5 november 15:30
Linn Ulander Warpen BK Damer klass C Lördagen den 5 november 17:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer klass A Final Damer
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer klass D Söndagen den 30 oktober 11:00
Lisa Björk BK Parant Damer klass A Final Damer
Lisa Björk BK Parant Damer klass B Söndagen den 6 november 12:00
Lisa Dahl BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer klass B Söndagen den 30 oktober 11:00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer klass D Söndagen den 30 oktober 11:00
Lucas Åkerman Berndtsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 5 november 12:00
Magnus Hedström BK Kristallen Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 14:00
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 6 november 09:00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Lördagen den 5 november 15:30
Magnus Karlsson BK Bullerby Herrar klass A Lördagen den 5 november 12:00
Magnus Olsson BK Bågen Herrar klass A Söndagen den 6 november 12:00
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 5 november 12:00
Margareta Heder BK Tranan Damer klass D Lördagen den 5 november 14:00
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Lördagen den 5 november 10:30
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer klass A Lördagen den 5 november 17:00
Maria Couchér BK Varg Para Damer klass C Söndagen den 6 november 10:30
Maria Dufwenberg Motala BF Damer klass C Söndagen den 6 november 12:00
Maria Ejderholt BK Piggelin Damer klass C Söndagen den 6 november 10:30
Maria Hagstedt BK Kristallen Damer klass A Söndagen den 30 oktober 14:00
Maria Mannerö Motala BF Damer klass C Söndagen den 6 november 12:00
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer klass A Söndagen den 6 november 09:00
Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 6 november 10:30
Marika Clingbjer BK Bus Damer klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Martin Arvidsson BK Bullerby Herrar klass C Lördagen den 5 november 12:00
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 5 november 10:30
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 5 november 17:00
Martin Larsson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 5 november 14:00
Mathias Lindkvist BK Bowlinggänget Herrar klass D Söndagen den 6 november 10:30
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Söndagen den 30 oktober 12:30
Matilda Holmgren BK Lindarna Damer klass C Söndagen den 30 oktober 12:30
Mats Bergström BK Kristallen Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Mats Johansson HBK Åsen Herrar klass B Söndagen den 6 november 10:30
Mattias Andersson BK Tranan Herrar klass A Final Herrar
Mattias Andersson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 5 november 14:00
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Söndagen den 6 november 10:30
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 12:30
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 5 november 10:30
Maximilian Ståhl Bulltofta BK Herrar klass A Lördagen den 5 november 10:30
Michaela Lejonberg BK Tranan Damer klass C Lördagen den 5 november 14:00
Mika Toivonen BK Bus Herrar klass A Final Herrar
Mika Toivonen BK Bus Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Mikael Andersson Norsborgs AIK Rännklass A Söndagen den 30 oktober 14:00
Mikael Hedlund BK Kristallen Rännklass B Söndagen den 30 oktober 14:00
Mikael Johansson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Lördagen den 5 november 10:30
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Mikael Svedberg Solens IF Herrar klass B Lördagen den 5 november 15:30
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 5 november 17:00
Mikael Thurfors BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 12:30
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Final Damer
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Söndagen den 6 november 12:00
Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar klass A Söndagen den 6 november 12:00
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass A Lördagen den 5 november 10:30
Nils Rockberg Täby BwK Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 11:00
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Lördagen den 5 november 12:00
Olivia Nilsmats-Holberg BK Friends Damer klass D Lördagen den 5 november 15:30
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass A Final Herrar
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 5 november 12:00
Oscar Erixon Marbodals BS Herrar klass A Lördagen den 5 november 14:00
Oscar Karell Norrtälje BwK Herrar klass B Söndagen den 6 november 12:00
Patrik Björklund Nyköpings BS Herrar klass D Lördagen den 5 november 12:00
Patrik Graaf BK Wege Herrar klass A Final Herrar
Patrik Graaf BK Wege Herrar klass B Lördagen den 5 november 15:30
Patrik Rosén Nyköpings BS Herrar klass D Lördagen den 5 november 12:00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass D Söndagen den 6 november 12:00
Patrik Öhgren BK Bus Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Per Pettersson Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 6 november 09:00
Per-Åke Berglund BK Craft Herrar klass B Söndagen den 6 november 09:00
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 5 november 10:30
Peter Håkansson BK Skoj Herrar klass A Lördagen den 5 november 10:30
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Söndagen den 30 oktober 12:30
Peter Timgren BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 12:30
Petri Tanner Norsborgs AIK Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 11:00
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Philip Wändemark BK Viskan Herrar klass B Lördagen den 5 november 15:30
Piere Hansen Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördagen den 5 november 10:30
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar klass B Söndagen den 6 november 12:00
Ragnar Carlman Motala BF Herrar klass D Söndagen den 6 november 12:00
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 5 november 12:00
Rebecca Gustafson BK Alley Team Damer klass A Lördagen den 5 november 12:00
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass B Söndagen den 6 november 10:30
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 5 november 10:30
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer klass C Lördagen den 5 november 10:30
Richard Andersson BK Kristallen Herrar klass A Final Herrar
Richard Andersson BK Kristallen Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass B Lördagen den 5 november 12:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 11:00
Robert Henriques Täby BwK Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 11:00
Robert Synnerud BK Bus Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 14:00
Robin Edefell Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Lördagen den 5 november 10:30
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Final Herrar
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Söndagen den 6 november 09:00
Robin Lyzell BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 5 november 10:30
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass A Söndagen den 6 november 10:30
Roland Gustavsson BK Craft Herrar klass A Lördagen den 5 november 14:00
Ronnie Bengtsson HBK Åsen Herrar klass C Söndagen den 6 november 10:30
Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen Damer klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Söndagen den 6 november 12:00
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass A Final Damer
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 5 november 10:30
Sammy Juslin BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 5 november 14:00
Sara Dahlström BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 6 november 10:30
Sara Hansson HIK Kick Off Damer klass C Söndagen den 6 november 10:30
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 6 november 10:30
Sari Nurmi Norsborgs AIK Damer klass D Söndagen den 30 oktober 11:00
Sebastian Falk BK Bus Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 14:00
Simon Norman Team Kinnekulle HBK Herrar klass C Söndagen den 6 november 09:00
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass A Final Herrar
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass C Söndagen den 6 november 09:00
Sophie Hällström KFUM Kometerna Damer klass D Lördagen den 5 november 17:00
Stefan Hellman BK Bus Herrar klass A Söndagen den 30 oktober 14:00
Stefan Lundstedt BK Kristallen Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 14:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B Söndagen den 30 oktober 11:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 11:00
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 30 oktober 12:30
Susanne Karlsson BK Bus Damer klass A Söndagen den 30 oktober 14:00
Sven Johansson BK Tranan Herrar klass C Söndagen den 6 november 09:00
Theres Strandberg Motala BF Damer klass D Söndagen den 6 november 12:00
Therese Liljeholm BK Lindarna Damer klass D Söndagen den 30 oktober 12:30
Therese Persson BK Kristallen Damer klass C Söndagen den 30 oktober 14:00
Thomas Andersson SK Nova Herrar klass A Lördagen den 5 november 17:00
Thomas Berglin Täby BwK Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 11:00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 5 november 17:00
Tom Elingsworth BK Bullerby Herrar klass C Lördagen den 5 november 12:00
Tomas Eliasson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 5 november 14:00
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar klass A Söndagen den 6 november 09:00
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar klass A Söndagen den 30 oktober 12:30
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass B Söndagen den 6 november 12:00
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar klass A Final Herrar
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 6 november 10:30
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 12:30
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 30 oktober 12:30
Viola Torlamb Motala BF Damer klass A Lördagen den 5 november 15:30
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar klass B Söndagen den 6 november 09:00
Yonathan Araya Nässel Täby BwK Herrar klass C Söndagen den 30 oktober 11:00
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer klass C Söndagen den 30 oktober 11:00